Sievietes garīgā loma, 6. daļa

Gala pietura – savas dvēseles saknes sasniegšana

Jautājums: Kāda ir atdeves īpašības iegūšanas specifika sievietei?

Atbilde: Sievietēm ir īpašs dvēseles veids savādāks nekā kā vīriešiem. Nav iespējams pateikt, kas kabalā labāk un kas sliktāk: būt vīrietim vai sievietei. Tāpēc, ka saskaņā ar dvēseles īpašībām cilvēkam tiek doti visi pārējie nosacījumi: ģimene, vīrs/sieva, darbs un viss, kas ar viņu notiek.

Nedomāju, ka nepieciešams īpaši tajā orientēties. Ja es būtu piedzimis par sievieti, man būtu citas īpašības, citas funkcijas, cits liktenis, protams. Taču nav pat vērts par to pārdzīvot – gala pietura cilvēka liktenī visiem ir vienāda: savas dvēseles saknes sasniegšana.

Tāpēc neatkarīgi no tā, vai jūs esat sieviete vai vīrietis, visiem ir sava dvēseles sakne, kuru katram noteikti ir jāsasniedz un viņš to sasniegs. Nav svarīgi, kas viņš ir pašreizējā mirklī. Tādējādi šeit nav vieta izskaidrošanai, kuram ir paveicies vairāk, kuram mazāk. Tas ir absolūti nepareizi.

Radītājs ir absolūti taisnīgs. Šeit nevienam nav pārākuma pār otru. Cilvēks var būt, piemēram, melnstrādnieks Āfrikā un tomēr viņa galējā īpašība un dvēseles stāvoklis atrodas tajā pašā līmenī, kā visiem dižajiem kabalistiem un dižajām dvēselēm. Starpība tikai pasaulīgās funkcijas izpildē – tas ir, izlabošanā.

Garīgajā gluži pretēji, jo sliktākos stāvokļos es atrodos, jo lielāka iespēja sasniegt augstāku pacēlumu un izlabot sevi. Rezultātā iznāk, ka mēs visi kļūstam absolūti vienādi un nevienam nevar būt nekādas pretenzijas Radītājam, kādēļ Viņš viņu radījis šādu.

Varbūt tas nedaudz pavājina interesi un konkurētspēju, taču jūs par to aizmirsīsiet, tāpēc ka jebkurā gadījumā uz visu skatīsieties caur pasaulīgiem rāmjiem, pasaulīgām īpašībām. Un tikai tad, kad jūs nonāksiet garīgajā pasaulē, jums šķitīs: „Kāpēc es neesmu vēl sliktāks?” Tāpēc, ka tieši no tā, ka jūtaties sliktāki par citiem, jūs spējat sasniegt lielu pacēlumu un sniegt lielu baudu Radītājam.

Turpinājums sekos…

No nodarbības krievu valodā, 08.03.2020.

Avots krievu valodā

Diskusijas | Share Feedback | Ask a question
"Kabala un dzīves jēga" Komentāri RSS Feed

Iepriekšējā ziņa: