Sievietes garīgā loma, 9. daļa

Kā liktenis divus cilvēkus aizved līdz laulībai?

Jautājums: Kas ir sieviete vīrietim un vīrietis sievietei garīgajā? Kā viņi identificē viens otru? Vai ir kādas likumsakarības ģimenes un garīgajā dzīvē?

Atbilde: Par to nevajag domāt. Ir noteikti garīgi apstākļi vīra un sievas starpā, taču ne vairāk. Nav nepieciešams izskatīt visus pārējos.

Jautājums: Un tomēr, vai ir paredzētas kādas aktīvas savstarpējas mijiedarbības starp dzīvesbiedriem?

Atbilde: Jā, nenoliedzami. Ne jau vienkārši tāpat mēs satiekamies un apprecamies. Kaut arī dažkārt mēs pieļaujam daudz visa veida kļūdas, taču, ja mums ir bērni, tad tā jau ir ģimene. Un tad atbilstoši tam rēķinās ar vīrieša un sievietes savstarpējo saikni.

Jautājums: Ja nav nejaušību, tad kā dvēseļu savienojums viņu labošanas vajadzībām saistīts ar to, kā liktenis divus cilvēkus aizved līdz laulībai?

Atbilde: Jums šķiet, ka jūs saved liktenis, kuram it kā ir aizsietas acis un tas no pūļa izvelk vienu un otru, un saved kopā? Nekā tamlīdzīga!

Tie visi ir garīgie spēki, kas darbojas saskaņā ar sākotnējo dvēseles sašķelšanās nosacījumu un ar galīgo nosacījumu – visu sašķelto daļu savienošanos kopā. Starp šiem diviem nosacījumiem visas dvēseles iziet savu pārkārtošanos, savietošanos, savienošanos, dzemdē bērnus utt.. Tas viss notiek pakāpeniski – šādi mēs nonāksim līdz kopīgai izlabotībai.

Turpinājums sekos…

No nodarbības krievu valodā, 08.03.2020.

Avots krievu valodā

Diskusijas | Share Feedback | Ask a question
"Kabala un dzīves jēga" Komentāri RSS Feed

Iepriekšējā ziņa: